ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Ми робимо важливі і потрібні речі, ми дуже різні, цікаві і креативні; ми робимо цей світ краще, контрасніше та справедливіше!

Консалтинг

З 2012 року Соціальне підприємство «Системні рішення» допомагає громадам у розвитку кооперативів та підприємств. Так, у Северинівській територіальній громаді за експерти підприємства надають консалтингові послуги сільськогосподарських обслуговуючих кооперативам «Северин» та «Токарі», допомагали в розробці бізнес-планів, за допомогою яких отримано фінансування на функціонування кооперативів від МБФ «Хайфер Проджект Інтернешнл».

Представники підприємства надавали консультаційні послуги щодо розробки Плану місцевого економічного розвитку для Северинівської ОТГ, розробки та реалізації «Стратегії сталого розвитку Снітківської територіальної громади на 2012-2020 роки», розширення сфери послуг КП «Северинівське» для населення та бізнесу.

Експерти «Системних рішень» брали участь у розробці стратегії розвитку туризму у Вінниці до 2030 року, надавали консультаційні послуги щодо Вінницького індустріального парк та Вінницького муніципального центру інновацій.

© 2013–2020, «ІСП Системні Рішення»